волонтер фонду

Стати волонтером

Волонтер – у перекладі з англійської означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках для людей похилого віку тощо.

Стати волонтером БО ВБФ Наша Благодать дуже легко. Для цього достатньо підключитися у Telegram-групу @vbf_nashablagodat або перейти до групи за наступним посиланням https://t.me/vbf_nashablagodat та написати – Привіт, я хочу бути волонтером. Ось і все! Бажано, але не обов’язково, надати керівництву Фонду свою особисту інформацію, а саме

  • ПІБ, дату народження, паспортні дані, код РНОКПП, адресу, за якою ти мешкаєш (ця інформація буде потрібна у разі грошових премій за волонтерську діяльність, оскільки деякі цільові програми Фонду можуть включати преміювання волонтерів, або компенсацію їх особистих витрат).
  • Телефон, електрону адресу, інші контакти
  • Надіслати нам листа електронною поштою зі стислим описом своєї попередньої волонтерської діяльності, якщо така була, та опис того, чим саме ви може бути корисні Фонду, які ресурси маєте та можете надати на безкоштовній основі (наприклад – ви маєте авто та можете організувати доставку зібраних речей до дитячого будинку)

От і все! Ми зв’яжемося із вами як тільки заплануємо нову благодійну акцію і запропонуємо взяти в ній участь. Робимо свою справу!