БО ВБФ Наша Благодать

Про нас

ВО ВБФ Наша Благодать глобально поділяє свої завдання та свою активність на два глобальних напрямки, а саме: активність, що спрямована на допомогу нужденним, та активність, що спрямована на розвиток усього суспільства загалом, зокрема через впровадження сучасних економічних механізмів, реформ та залучення інвестицій до української економіки.

Таким чином, ми доповнюємо усім відомий принцип про забезпечення людини вудкою на забезпечення людини по-перше рибою, а згодом, коли людина забезпечить свої базові потреби без яких взагалі неможливе її фізичне існування, ми надаємо вудку та вчимо користуватися нею.

Наш Фонд ще дуже молодий, але ми вже маємо низку благодійних заходів, якими пишаємось. Тому що серед наших заходів є дійсно такі, в яких було використано інтелектуальну власність нашої команди, зокрема бізнес-тренінг Капітал-Маяк, що поширює та доповнює теорію пана Роберта Кійосакі про квадрант грошового потоку.

Ми маємо дуже амбітні плани щодо розвитку Фонду та мріємо, що одного дня наш Фонд стане всесвітнім та буде здатний надавати допомогу людям та тваринам на усіх континентах. Але сьогодні ми зосереджені на нашої країні, що через складну політичну ситуацію слабка та вразлива як ніколи.

Заради майбутнього нашої країни, нашого суспільства, нашої молоді та нашої спільної мети долучайтеся до нашого Фонду у якості волонтерів або партнерів та донорів! Пам’ятайте – добрі вчинки, як і злі, повертаються бумерангом у стократ та роблять вас тим ким ви є.

А ми – РОБИМО СВОЮ СПРАВУ!