Поточні потреби Фонду

Шановні партнери, спонсори та усі небайдужі, хто хоче безоплатно та безкорисно допомогти роботі Фонду та долучитися до доброї справи!

На цій сторінці ми публікуємо перелік наших потреб. Якщо ви можете надати допомогу Фонду та посприяти його розвитку, просимо вас звернутися по телефонах або за електронною адресою, вказаних на сторінці контактів.

Поточні потреби фонду:

    • Розробка логотипу фонду. Звертаємо вашу увагу, що логотип будет зареєстровано як товарний знак, таким чином усі права на інтелектуальну власність перейдуть до Фонду. Тем не менше, студія або фізична особа, які допоможуть створити логотип, будуть вказані на сторінці Партнерів та донорів
    • Фонд постійно потребує приміщень для створення офіційних осередків у містах та селах. Це може бути маленька кімната зі стільцем та столом, куди можна прийняти дитячі іграшки, одяг, інші пожертви, надати допомогу нужденним або прийняти заяву про вступ до волонтерів. Ми пропонуємо донорові підписати офіційний договір про безоплатну аренду нерухомості з відшкодуванням експлуатаційних витрат.
    • Фонд потребує нецільових пожертв для власного розвитку
    • Фонд потребує цільових пожертв для створення іноземних філій.