Благодійна лотерея

Правила проведення Благодійної лотереї

Благодійна лотерея проводиться відповідно до приказу №____ про проведення благодійної лотереї з метою збору безповоротніх пожертв на користь Фонду для фінансування благодійних програм, заходів та діяльності Фонду. Приоритетною метою Фонду є допомога об’єднанним силам оборони ЗСУ, допомога ветеранам війни, допомога цивільному населенню, що постражджало в наслідок війни. Ці правила розроблені відповідно до законодавства України і є однаковими для всіх учасників. Приймаючи участь в лотереї, учасник безумовно погоджується з цими правилами.

Участь у лотереї

Кожна благодійна пожертва на 1000, 2500 або 5000 гривень, що зроблена в безготівковому вигляді приймає участь у розіграші цінних призів за номером квітанції. Підставою для отримання виграшу є оригинальна квітанція в електронному вигляді про сплату благодійної пожертви. Участь в лотереї є добровільною та в ніякому разі не може бути примусовою. Участь в лотереї можуть приймати тільки дієздатні особи, що досягли 18 років. Приймаючи участь в лотереї ви підтверджуєте, що відповідаєте вимогам до учасників.

Розподіл коштів до призового фонду

На призовий фонд залучається до 50% залучених коштів. Решта коштів витрачається на поточні потреби Фонду з метою фінансування благодійних заходів фонду та забезпечення господарчої діяльності Фонду.

Групи призів

Призи поділені на три групи відповідно до суми благодійної пожертви. До першої групи (пожертва в 1000 гривень) входять такі цінні призи:

  • приз 1
  • приз 2
  • и т.д.

До другої групи (пожертва в 2500 гривень) входять такі цінні призи:

  • Мікрохвильова піч
  • Пральна машинка
  • и т.д.

До третьої групи (пожертва в 5000 гривень) входять такі цінні призи:

  • Автомобіль

Тиражі

Розіграш призів першої групи проводиться раз на тиждень, в п’ятницю, в 19.00 за київським часом. Розіграш призів другої групи проводиться першого числа кожного місяця в 19.00 за київським часом. Розіграш призів третьої групи проводиться два рази на рік, першого січня, та першого липня відповідно, в 19.00 за київським часом. Результати тиражів публікуються на сайті Фонду за посиланням _________________________

Як проводиться розіграш тиражу

Переможці обираються випадково за допомогою PHP-скрипта з відкритим вихідним кодом, що запускається на сайті Фонду за допомогою Cron. Вхідними даними для скрипта є перелік номерів квитанцій, що приймають участь в розіграші. Вихідний код скрипту доступний за посиланням ___________________________

Як отримати виграш

Для отримання виграшу надішліть будь ласка вашу контактну інформацію, ПІБ, код РНОКПП, паспортні дані та оригинал електроної квитанції про сплату пожертви на електрону адресу Фонду ____________.